top of page

サークル8:準備中

公開·12名のメンバー
Roshani Champika
Roshani Champika

Hitman Absolution Steam Crack Indir


Hitman Absolution Steam Indir - Bir Suikastçının Dönüşü
Hitman Absolution, IO Interactive tarafından geliştirilen ve 2012 yılında yayınlanan bir aksiyon gizlilik oyunudur. Oyun, dünyanın en iyi suikastçısı olan Ajan 47'nin maceralarını konu alır. Ajan 47, Ajans tarafından ihanete uğrar ve polis tarafından kovalanırken, yozlaşmış ve çarpık bir dünyada kendine bir kurtuluş arar. Oyun, oyunculara geniş ve canlı ortamlarda farklı şekillerde hedeflerini ortadan kaldırma özgürlüğü sunar. Oyuncular, Ajan 47'nin kılık değiştirme, içgüdü modu ve yüksek güçlü silahlar gibi yeteneklerini kullanarak kendilerine en uygun stratejiyi belirlerler.


Hitman Absolution, Steam üzerinden indirilebilir bir oyun olarak mevcuttur. Oyunun Steam sayfasına [buradan] ulaşabilirsiniz. Oyunun fiyatı 19.99 dolardır. Oyunu satın almak için Steam hesabınız olması ve Steam uygulamasını bilgisayarınıza kurmuş olmanız gerekmektedir. Oyunu satın aldıktan sonra, Steam kütüphanenizden oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.


DOWNLOAD: https://accainna.blogspot.com/?download=2w3xxg


Hitman Absolution, Steam üzerinde çok sayıda olumlu yorum almıştır. Oyunun grafikleri, hikayesi, ses tasarımı ve oynanış mekanikleri övgüyle karşılanmıştır. Oyunun zorluk seviyesi de oyunculara göre ayarlanabilir. Oyunda ayrıca, oyuncuların kendi suikast senaryolarını oluşturup paylaşabildikleri bir sözleşmeler modu da bulunmaktadır. Bu mod için [burada] bir proje bulunmaktadır.


Hitman Absolution, suikast oyunlarını sevenler için kaçırılmaması gereken bir oyun olarak nitelendirilebilir. Oyunun heyecan verici ve sürükleyici atmosferi, oyuncuları Ajan 47'nin dünyasına çekmektedir. Eğer siz de bu dünyaya girmek istiyorsanız, Hitman Absolution Steam indir seçeneğini kullanarak oyunu hemen edinebilirsiniz.
グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報を入手したり、動画をシェアすることができます。

メンバー

bottom of page